fbpx

Zapraszamy do udziału w projekcie

MAZOWIECKA SZKOŁA PRZYSZŁOŚCI

w ramach II edycji projektu LEKCJA:ENTER

 

Projekt „Lekcja:Enter”  prowadzony przez Fundację Orange w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Instytutem Spraw Publicznych to element całościowej strategii działań prowadzonej w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej, mającej na celu umożliwienie i ułatwienie nauczycielom wprowadzenie narzędzi cyfrowych i aktywnych metod nauczania na lekcje.

Centrum Edukacji Nauczycieli RAZEM LEPIEJ jest grantobiorcą wyłonionym w ramach konkursu prowadzonego przez Fundację Orange jesteśmy odpowiedzialni za przeprowadzenie szkoleń z zakresu technologii informacyjnych i komunikacyjnych na terenie województwa mazowieckiego. Zrealizujemy cykl bezpłatnych szkoleń dla nauczycieli z zakresu lepszego wykorzystywania nowych technologii, e-zasobów i aktywizujących metod nauczania w edukacji dzieci i młodzieży.

Zgłoś swoja szkołę już dziś. Procedura zapisywania uczestników do projektu polega na zgłoszeniu się do nas przedstawiciela szkoły i podpisaniu z nami porozumienia. Na tej podstawie rejestrujemy na platformie projektu „Lekcja:Enter” szkołę i członka kadry zarządzającej szkołą, który również będzie brał udział w szkoleniach. Osoba ta uzyskuje uprawnienia wprowadzenia na platformę nauczycieli ze swojej szkoły. Od tej chwili nauczyciele i członek kadry kierowniczej zaczynają realizację ścieżki edukacyjnej.

Osoba do kontaktu dla trenerów

Osoba do kontaktu dla szkół

EWA FIAŁKOWSKA

enter.mazowieckie@gmail.com [chwilowo niedostępny]

proszę kierować pytania na: marketing.jurewicz@gmail.com

tel. 602 – 793 – 322

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.