fbpx

 

Zapraszamy do udziału w projekcie

MAZOWIECKA SZKOŁA PRZYSZŁOŚCI

w ramach II edycji projektu LEKCJA:ENTER

Projekt „Lekcja:Enter”  prowadzony przez Fundację Orange w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Instytutem Spraw Publicznych to element całościowej strategii działań prowadzonej w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej, mającej na celu umożliwienie i ułatwienie nauczycielom wprowadzenie narzędzi cyfrowych i aktywnych metod nauczania na lekcje.

 

 

Centrum Edukacji Nauczycieli RAZEM LEPIEJ jest grantobiorcą wyłonionym w ramach konkursu prowadzonego przez Fundację Orange jesteśmy odpowiedzialni za przeprowadzenie szkoleń z zakresu technologii informacyjnych i komunikacyjnych na terenie województwa mazowieckiego. Zrealizujemy cykl bezpłatnych szkoleń dla nauczycieli z zakresu lepszego wykorzystywania nowych technologii, e-zasobów i aktywizujących metod nauczania w edukacji dzieci i młodzieży.

 

 

Zgłoś swoja szkołę już dziś. Procedura zapisywania uczestników do projektu polega na zgłoszeniu się do nas przedstawiciela szkoły i podpisaniu z nami porozumienia. Na tej podstawie rejestrujemy na platformie projektu „Lekcja:Enter” szkołę i członka kadry zarządzającej szkołą, który również będzie brał udział w szkoleniach. Osoba ta uzyskuje uprawnienia wprowadzenia na platformę nauczycieli ze swojej szkoły. Od tej chwili nauczyciele i członek kadry kierowniczej zaczynają realizację ścieżki edukacyjnej.

Osoba do kontaktu dla trenerów

ANNA JUREWICZ

szkolenia.jurewicz@gmail.com

tel. 605 436 304 

Osoba do kontaktu dla szkół

EWA FIAŁKOWSKA

marketing.jurewicz@gmail.com

tel. 602 793 322

Jak dołączyć do projektu?

 

1 krok – Przeczytaj regulamin projektu

2 krok – Zbierz chętnych nauczycieli

3 krok – Wyślij formularz zgłoszeniowy, deklarację dyrektora oraz oświadczenia nauczycieli Rekruterce na adres marketing.jurewicz@gmail.com

4 krok – Wyślij deklarację i oświadczenia nauczycieli pocztą na adres ul. Jana Kasprowicza 6/2, 87-100 Toruń

5 krok – Zaloguj się na Platformie Lekcja:Enter wraz ze swoimi nauczycielami [dostaniesz maile z linkami aktywacyjnymi]

I to wszystko. Witamy w Mazowieckiej Szkole Przyszłości.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.