fbpx

TAK BYŁO

3 KONGRES LIDERÓW EDUKACJI odbył się 3 grudnia 2019 w prestiżowym Hotelu Bulwar w Toruniu.

Przyjechało ponad 90 dyrektorów z całej Polski, aby posłuchać naszych prelegentów, głównie praktyków. ANGAŻUJESZ – MOTYWUJESZ – hasło przewodnie kongresu, które motywuje liderów do działania, do zmian , które są tak potrzebne w edukacji na miarę XXI w. Poruszaliśmy również tematykę nowatorskich rozwiązań, wprowadzanych do szkół, takich jak Liceum w Chmurze, czy jak połączyć szkołę z biznesem

Na kongresie dyrektorzy mogli również powymieniać się cennymi doświadczeniami oraz zapoznać się z szeroką oferta kreatywnych zajęć dla uczniów.

Atmosfera wydarzenia była bardzo twórcza i motywująca do działania.

Nasi tegoroczni prelegenci poruszyli tłumy:

Anna Jurewicz „Angażujesz – motywujesz”

Grzegorz Idziak „Lider – ten, który widzi, co jest za rogiem”

Ci, którzy już to zrobili – wystąpienia liderów, którzy dokonali zmiany w swoich placówkach:

  • Jolanta Kowalska „Jak inspirować do zmiany” – Lubiewo,
  • Maciej Winiarek “Thinking Zone – szkoła myślenia”
  • Izabela Ziętara, Witold Jakubek, Marek Okoński „Przedsiębiorcy i edukacja. Wzajemne obustronne korzyści ze współpracy”.
  • Maciej Truszczyński “Nowa wizja szkoły”.

Piotr Szrajber – “Moc inspirującej komunikacji – Jak motywować siebie, żeby zapalać innych?”

 

Jeśli chcesz być z nami na następnym kongresie i opowiedzieć o swoim doświadczeniu w budowaniu dobrej szkoły, napisz do nas. biuro@annajurewicz.pl

 

IDEA

ANGAŻUJESZ – MOTYWUJESZ

To, że polska edukacja powinna być edukacją na miarę XXI wieku rozumieją wszyscy i… czasami niewiele z tego wynika.
To, że kluczową rolę w zmienianiu polskiej edukacji odgrywają osoby zarządzające placówkami oświatowymi wiedzą wszyscy i… czasami niewiele z tego wynika.
Dlatego od 2016 roku budujemy ruch RAZEM LEPIEJ, którego głównym celem jest wspieranie liderów edukacji w rozwoju. Chcemy umacniać nas w przekonaniu, że nie jesteśmy samotnymi wyspami, że jest nas więcej – tych, którzy mają odwagę wprowadzać oddolne zmiany.
Podczas I i II Kongresu wiele mówiliśmy o turkusowych organizacjach i roli dyrektora w ich kształtowaniu. Pokazywaliśmy też przykłady szkół, w których już dokonano zmian zgodnych z ideą turkusu (samozarządzanie, rozwój pracowników, ewolucyjny cel).
Przesłanie III kongresu to: ANGAŻUJESZ – MOTYWUJESZ.

Korzystając z naszej strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies . Zaktualizowaliśmy naszą politykę przetwarzania danych osobowych (RODO). Więcej o samym RODO dowiesz się tutaj.